405 000 €
2700 €/m²
Property 41514 photo 1
Property 41514 photo 2
Property 41514 photo 3
Property 41514 photo 4
Property 41514 photo 5
Property 41514 photo 6
Property 41514 photo 7
Property 41514 photo 8
Property 41514 photo 9
Property 41514 photo 10
Property 41514 photo 11
Property 41514 photo 12
Property 41514 photo 13
Property 41514 photo 14
Property 41514 photo 15
Property 41514 photo 16
Property 41514 photo 17

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 1987
  • Година на обновяване: 2009
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 150 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, 2 холове с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
600 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 58932
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 53017
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
355 000 € 2795 €/m²
  • Обектен код 61245
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
325 000 € 3532 €/m²
  • Обектен код 58273
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 2111 €/m²
  • Обектен код 36590
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 4411 €/m²
  • Обектен код 61424
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 2533 €/m²
  • Обектен код 41515
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
600 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 65963
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
370 000 € 6379 €/m²
  • Обектен код 61622
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин