Property 64471 photo 1
Property 64471 photo 2
Property 64471 photo 3

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 58 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
200 000 € 3448 €/m²
  • Обектен код 64471
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
183 000 € 175 000 € 2611 €/m²
  • Обектен код 62396
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 3688 €/m²
  • Обектен код 65296
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 63905
  • Квадратура 54 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 64848
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 2285 €/m²
  • Обектен код 63941
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 65762
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 3432 €/m²
  • Обектен код 64594
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин