179 000 €
2057 €/m²
Property 59874 photo 1
Property 59874 photo 2
Property 59874 photo 3
Property 59874 photo 4
Property 59874 photo 5

Details

  • Брой етажи: 7
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2200 m
  • Разстояние до летището: 16,5 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 87 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Сградата ще бъде готова през юли 2025 г. Всички апартаменти разполагат с индивидуално паркомясто и складово помещение в мазето на сградата. Всеки апартамент е с енергиен клас А+ и разполага със система за външна топлоизолация, отлична шумоизолация, автономно подово отопление от индивидуален газов котел, предварителна инсталация за слънчева система за топла вода, система за пожароизвестяване, шесткамерни PVC външни рамки с двоен стъклопакет, вътрешни рамки в различни цветове, бронирана врата за сигурност, предварителна инсталация за климатик, предварителна инсталация за алармена система, предварителна инсталация за сателитна антена, италиански или испански подови и стенни плочки и висококачествени кухненски мебели.

Продажба
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 64040
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 63919
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 62607
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
195 000 € 2785 €/m²
  • Обектен код 65212
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
193 000 € 3327 €/m²
  • Обектен код 64264
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 3173 €/m²
  • Обектен код 64272
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 64670
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 65936
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 3135 €/m²
  • Обектен код 64263
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин