148 000 €
2277 €/m²
Property 65018 photo 1
Property 65018 photo 2
Property 65018 photo 3
Property 65018 photo 4
Property 65018 photo 5
Property 65018 photo 6
Property 65018 photo 7
Property 65018 photo 8
Property 65018 photo 9

Details

  • Година на строителство: 1977
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Условие: Стара сграда
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 65 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: тенти, cградата има асансьор.

Продажба
175 000 € 3301 €/m²
  • Обектен код 65289
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 3068 €/m²
  • Обектен код 65824
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
129 000 € 3685 €/m²
  • Обектен код 64554
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
128 000 € 2560 €/m²
  • Обектен код 64929
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 4729 €/m²
  • Обектен код 63921
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
205 000 € 3534 €/m²
  • Обектен код 64756
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
138 000 € 2816 €/m²
  • Обектен код 65746
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
160 000 € 2285 €/m²
  • Обектен код 65023
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
144 000 € 2322 €/m²
  • Обектен код 64420
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин