160 000 €
2286 €/m²
Property 65023 photo 1
Property 65023 photo 2
Property 65023 photo 3
Property 65023 photo 4
Property 65023 photo 5
Property 65023 photo 6
Property 65023 photo 7
Property 65023 photo 8
Property 65023 photo 9
Property 65023 photo 10

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1977
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
205 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 60786
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
173 000 € 2337 €/m²
  • Обектен код 60995
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 61643
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
175 000 € 3181 €/m²
  • Обектен код 61716
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 61730
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 154 000 € 3019 €/m²
  • Обектен код 61925
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
173 000 € 4552 €/m²
  • Обектен код 62011
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 127 000 € 4233 €/m²
  • Обектен код 62216
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
148 000 € 3609 €/m²
  • Обектен код 62218
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 62347
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин