175 000 €
3182 €/m²
Property 61716 photo 1
Property 61716 photo 2
Property 61716 photo 3
Property 61716 photo 4
Property 61716 photo 5
Property 61716 photo 6
Property 61716 photo 7
Property 61716 photo 8
Property 61716 photo 9
Property 61716 photo 10
Property 61716 photo 11
Property 61716 photo 12
Property 61716 photo 13
Property 61716 photo 14
Property 61716 photo 15
Property 61716 photo 16
Property 61716 photo 17
Property 61716 photo 18
Property 61716 photo 19
Property 61716 photo 20

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 1982
  • Година на обновяване: 2022
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
168 000 € 1846 €/m²
  • Обектен код 65967
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 3301 €/m²
  • Обектен код 65289
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
158 000 € 6076 €/m²
  • Обектен код 65924
  • Квадратура 26 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
165 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 64267
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 64469
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 65936
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 3289 €/m²
  • Обектен код 65565
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 2071 €/m²
  • Обектен код 63524
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
185 000 € 2202 €/m²
  • Обектен код 64447
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин