По запитване
Property 63233 photo 1
Property 63233 photo 2
Property 63233 photo 3
Property 63233 photo 4
Property 63233 photo 5
Property 63233 photo 6
Property 63233 photo 7
Property 63233 photo 8

Details

  • Година на строителство: 1961
  • Брой стаи: 2
  • Levels: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м в Солун. Апартаментът е на 2 нива. Мазе и се състои от хол. Партер и се състои от хол, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: складово помещение.

Продажба
150 000 € 140 000 € 1944 €/m²
  • Обектен код 66115
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 65986
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
100 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 65572
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 1287 €/m²
  • Обектен код 65849
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Наем
от 420 € 14 €/m²
  • Обектен код 65704
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Препоръчваме Наем
от 560 € 11 €/m²
  • Обектен код 65833
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
60 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 66160
  • Квадратура 24 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
228 000 € 2171 €/m²
  • Обектен код 65827
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
115 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65825
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин