115 000 €
5000 €/m²
Property 65825 photo 1
Property 65825 photo 2
Property 65825 photo 3
Property 65825 photo 4
Property 65825 photo 5
Property 65825 photo 6
Property 65825 photo 7
Property 65825 photo 8
Property 65825 photo 9
Property 65825 photo 10
Property 65825 photo 11
Property 65825 photo 12
Property 65825 photo 13
Property 65825 photo 14

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1956
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1400 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access for people with special needs
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 23 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
158 000 € 2051 €/m²
  • Обектен код 64912
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 3148 €/m²
  • Обектен код 64472
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 64870
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 2357 €/m²
  • Обектен код 63831
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
110 000 € 1571 €/m²
  • Обектен код 62534
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
118 000 € 3933 €/m²
  • Обектен код 65863
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 127 000 € 4233 €/m²
  • Обектен код 62216
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
166 000 € 3074 €/m²
  • Обектен код 64276
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин