Property 66160 photo 1
Property 66160 photo 2
Property 66160 photo 3
Property 66160 photo 4
Property 66160 photo 5
Property 66160 photo 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1971
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 24 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
70 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 65528
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 1287 €/m²
  • Обектен код 65849
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
85 000 € 1307 €/m²
  • Обектен код 60610
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65596
  • Квадратура 31 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
60 000 € 57 000 € 1727 €/m²
  • Обектен код 63117
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
60 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 66159
  • Квадратура 24 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
60 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 66160
  • Квадратура 24 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
68 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 65527
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
50 000 € 1000 €/m²
  • Обектен код 62502
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин