55 000 €
1222 €/m²
Property 65978 photo 1
Property 65978 photo 2
Property 65978 photo 3
Property 65978 photo 4
Property 65978 photo 5
Property 65978 photo 6
Property 65978 photo 7
Property 65978 photo 8
Property 65978 photo 9

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1972
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 750 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 45 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен в сутерен и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Продажба
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Обектен код 63116
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
68 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 64669
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
60 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 66159
  • Квадратура 24 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
65 000 € 55 000 € 1375 €/m²
  • Обектен код 64684
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
73 000 € 1825 €/m²
  • Обектен код 49389
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
68 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 65527
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
63 000 € 2100 €/m²
  • Обектен код 64564
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
50 000 € 1000 €/m²
  • Обектен код 62502
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
73 000 € 1825 €/m²
  • Обектен код 62458
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин