Property 66159 photo 1
Property 66159 photo 2
Property 66159 photo 3
Property 66159 photo 4
Property 66159 photo 5
Property 66159 photo 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1971
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 24 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
68 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 64669
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
87 000 € 4350 €/m²
  • Обектен код 65745
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
70 000 € 853 €/m²
  • Обектен код 35576
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65596
  • Квадратура 31 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
62 000 € 2480 €/m²
  • Обектен код 64905
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
75 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 65700
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 3782 €/m²
  • Обектен код 65744
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
65 000 € 2166 €/m²
  • Обектен код 64439
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
82 000 € 1490 €/m²
  • Обектен код 64568
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин