Продажба - Апартамент 82 m² в Солун

Гърция Солун Солун - Предградия Сикиес
70 000 €
854 €/m²
Property 35576 photo 1
Property 35576 photo 2
Property 35576 photo 3
Property 35576 photo 4
Property 35576 photo 5
Property 35576 photo 6
Property 35576 photo 7
Property 35576 photo 8
Property 35576 photo 9

Details

  • Годишно: 6,30%
  • Година на строителство: 1970
  • Година на обновяване: 2019
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1400 m
  • Разстояние до летището: 21 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 82 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
70 000 € 853 €/m²
  • Обектен код 35576
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
85 000 € 894 €/m²
  • Обектен код 50914
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
87 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 61969
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
75 000 € 2083 €/m²
  • Обектен код 66113
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
87 000 € 3480 €/m²
  • Обектен код 65779
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
89 000 € 1369 €/m²
  • Обектен код 65693
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • Обектен код 64500
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 1307 €/m²
  • Обектен код 60610
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин