89 000 €
1369 €/m²
Property 65693 photo 1
Property 65693 photo 2
Property 65693 photo 3
Property 65693 photo 4
Property 65693 photo 5
Property 65693 photo 6
Property 65693 photo 7
Property 65693 photo 8
Property 65693 photo 9
Property 65693 photo 10

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1977
  • Година на обновяване: 2014
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 4 km

Услуги

  • паркинг
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 65 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: климатик, паркомясто, отопление.

Продажба
123 000 € 4555 €/m²
  • Обектен код 62931
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
115 000 € 1982 €/m²
  • Обектен код 57466
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
73 000 € 1825 €/m²
  • Обектен код 62458
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
123 000 € 3153 €/m²
  • Обектен код 63548
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
110 000 € 1375 €/m²
  • Обектен код 61150
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
87 000 € 2175 €/m²
  • Обектен код 64441
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
125 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 64966
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
87 000 € 3480 €/m²
  • Обектен код 65779
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
85 000 € 1307 €/m²
  • Обектен код 60610
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин