75 000 €
641 €/m²
Property 65856 photo 1
Property 65856 photo 2
Property 65856 photo 3
Property 65856 photo 4
Property 65856 photo 5
Property 65856 photo 6
Property 65856 photo 7
Property 65856 photo 8
Property 65856 photo 9
Property 65856 photo 10
Property 65856 photo 11

Details

  • Брой стаи: 2
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1400 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 117 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен в сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто.

Продажба
62 000 € 2480 €/m²
  • Обектен код 64905
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
75 000 € 2083 €/m²
  • Обектен код 66113
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
79 000 € 1128 €/m²
  • Обектен код 64765
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
68 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 64669
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
99 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 64657
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
65 000 € 55 000 € 1375 €/m²
  • Обектен код 64684
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
63 000 € 2100 €/m²
  • Обектен код 64564
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
89 000 € 1508 €/m²
  • Обектен код 54730
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин