62 000 €
2480 €/m²
Property 64905 photo 1
Property 64905 photo 2
Property 64905 photo 3
Property 64905 photo 4
Property 64905 photo 5
Property 64905 photo 6

Details

  • Година на строителство: 1977
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 25 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен в сутерен и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, отопление, складово помещение.

Продажба
65 000 € 1911 €/m²
  • Обектен код 62505
  • Квадратура 34 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 61969
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
72 000 € 2057 €/m²
  • Обектен код 64703
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
75 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 65700
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
62 000 € 2480 €/m²
  • Обектен код 64905
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
65 000 € 1160 €/m²
  • Обектен код 42606
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Обектен код 64456
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
70 000 € 853 €/m²
  • Обектен код 35576
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин