87 000 €
2122 €/m²
Property 61969 photo 1
Property 61969 photo 2
Property 61969 photo 3
Property 61969 photo 4
Property 61969 photo 5

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Auctioned real estate

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 41 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор.

Продажба
110 000 € 2558 €/m²
  • Обектен код 58549
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 2175 €/m²
  • Обектен код 64441
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 2166 €/m²
  • Обектен код 63488
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
105 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 63397
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
70 000 € 853 €/m²
  • Обектен код 35576
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
101 000 € 2657 €/m²
  • Обектен код 61018
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Обектен код 64456
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
105 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 65508
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Обектен код 63116
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин