130 000 €
2167 €/m²
Property 63488 photo 1
Property 63488 photo 2
Property 63488 photo 3
Property 63488 photo 4
Property 63488 photo 5
Property 63488 photo 6
Property 63488 photo 7
Property 63488 photo 8
Property 63488 photo 9
Property 63488 photo 10
Property 63488 photo 11
Property 63488 photo 12

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2005
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1700 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Access
  • Access for people with special needs
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
175 000 € 3365 €/m²
  • Обектен код 65290
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 3173 €/m²
  • Обектен код 64272
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
123 000 € 4555 €/m²
  • Обектен код 62931
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
105 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 63397
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
138 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 64640
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
145 000 € 2071 €/m²
  • Обектен код 63524
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
185 000 € 2202 €/m²
  • Обектен код 64447
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
150 000 € 140 000 € 1944 €/m²
  • Обектен код 66115
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин