120 000 €
1500 €/m²
Property 58260 photo 1
Property 58260 photo 2
Property 58260 photo 3
Property 58260 photo 4
Property 58260 photo 5
Property 58260 photo 6
Property 58260 photo 7
Property 58260 photo 8
Property 58260 photo 9
Property 58260 photo 10
Property 58260 photo 11
Property 58260 photo 12
Property 58260 photo 13
Property 58260 photo 14
Property 58260 photo 15
Property 58260 photo 16

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1971
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1400 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик.

Продажба
122 000 € 3485 €/m²
  • Обектен код 66028
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
123 000 € 4555 €/m²
  • Обектен код 62931
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
170 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 64870
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
158 000 € 2051 €/m²
  • Обектен код 64912
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 4729 €/m²
  • Обектен код 63921
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
130 000 € 122 000 € 3696 €/m²
  • Обектен код 62879
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 3173 €/m²
  • Обектен код 64272
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
128 000 € 2560 €/m²
  • Обектен код 64929
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
138 000 € 2816 €/m²
  • Обектен код 65746
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
145 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 62406
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин