Property 64769 photo 1
Property 64769 photo 2
Property 64769 photo 3
Property 64769 photo 4
Property 64769 photo 5
Property 64769 photo 6
Property 64769 photo 7
Property 64769 photo 8
Property 64769 photo 9
Property 64769 photo 10
Property 64769 photo 11

Details

  • Година на строителство: 1979
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Access
  • Сателитна телевизия
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 44 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление, алармена система.

Продажба
99 000 € 4304 €/m²
  • Обектен код 65453
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
105 000 € 1381 €/m²
  • Обектен код 57156
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
123 000 € 4555 €/m²
  • Обектен код 62931
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
80 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 56576
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
82 000 € 1490 €/m²
  • Обектен код 64568
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
83 000 € 1660 €/m²
  • Обектен код 63520
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
110 000 € 1375 €/m²
  • Обектен код 61150
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
78 000 € 2108 €/m²
  • Обектен код 64151
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
75 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 65700
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин