83 000 €
1660 €/m²
Property 63520 photo 1
Property 63520 photo 2
Property 63520 photo 3
Property 63520 photo 4
Property 63520 photo 5
Property 63520 photo 6
Property 63520 photo 7
Property 63520 photo 8
Property 63520 photo 9
Property 63520 photo 10
Property 63520 photo 11

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 50 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен в сутерен и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Продажба
100 000 € 1265 €/m²
  • Обектен код 62628
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
110 000 € 2244 €/m²
  • Обектен код 58422
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
105 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 64658
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
95 000 € 2317 €/m²
  • Обектен код 63986
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
100 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 65572
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
101 000 € 2657 €/m²
  • Обектен код 61018
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • Обектен код 64500
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
105 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 65508
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин