Property 64658 photo 1
Property 64658 photo 2
Property 64658 photo 3
Property 64658 photo 4
Property 64658 photo 5
Property 64658 photo 6
Property 64658 photo 7
Property 64658 photo 8
Property 64658 photo 9
Property 64658 photo 10
Property 64658 photo 11
Property 64658 photo 12
Property 64658 photo 13

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1978
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 450 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 30 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: тенти. Сграда без асансьор.

Продажба
102 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 65281
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
134 000 € 2436 €/m²
  • Обектен код 65275
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
105 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 63397
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
138 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 64640
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 61969
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
123 000 € 4555 €/m²
  • Обектен код 62931
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
101 000 € 2657 €/m²
  • Обектен код 61018
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
115 000 € 4259 €/m²
  • Обектен код 61319
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
145 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 62406
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
85 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 63377
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин