85 000 €
3400 €/m²
Property 63377 photo 1

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: друг
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 25 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от хол с кухня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • Обектен код 64500
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 65390
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
97 500 € 2785 €/m²
  • Обектен код 63194
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 1545 €/m²
  • Обектен код 60529
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
90 000 € 1698 €/m²
  • Обектен код 59305
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
82 000 € 1138 €/m²
  • Обектен код 58115
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
85 000 € 1307 €/m²
  • Обектен код 60610
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
76 000 € 2171 €/m²
  • Обектен код 64440
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин