85 000 €
1545 €/m²
Property 60529 photo 1
Property 60529 photo 2
Property 60529 photo 3
Property 60529 photo 4
Property 60529 photo 5
Property 60529 photo 6
Property 60529 photo 7
Property 60529 photo 8
Property 60529 photo 9
Property 60529 photo 10
Property 60529 photo 11
Property 60529 photo 12
Property 60529 photo 13
Property 60529 photo 14

Details

  • Година на строителство: 1977
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • Склад
  • Access
  • Access for people with special needs
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, складово помещение.

Продажба
87 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 65390
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 61969
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
73 000 € 1825 €/m²
  • Обектен код 62458
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
123 000 € 3153 €/m²
  • Обектен код 63548
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
105 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 65508
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 894 €/m²
  • Обектен код 50914
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
99 000 € 4304 €/m²
  • Обектен код 65453
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
95 000 € 85 000 € 1328 €/m²
  • Обектен код 50381
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин