95 000 € 85 000 €
1328 €/m²
Property 50381 photo 1
Property 50381 photo 2
Property 50381 photo 3
Property 50381 photo 4
Property 50381 photo 5
Property 50381 photo 6
Property 50381 photo 7

Details

  • Годишно: 5,20%
  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 3 етаж
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 64 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, отопление, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
135 000 € 4090 €/m²
  • Обектен код 65823
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 3043 €/m²
  • Обектен код 62562
  • Квадратура 46 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 65390
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
123 000 € 3153 €/m²
  • Обектен код 63548
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
128 000 € 3764 €/m²
  • Обектен код 63102
  • Квадратура 34 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 1545 €/m²
  • Обектен код 60529
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
78 000 € 2108 €/m²
  • Обектен код 64151
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
138 000 € 3631 €/m²
  • Обектен код 64629
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
139 000 € 1805 €/m²
  • Обектен код 64425
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин