Продажба - Апартамент 39 m² в Солун

Гърция Солун Солун - Община Тумпа Папафи
123 000 €
3154 €/m²
Property 63548 photo 1
Property 63548 photo 2
Property 63548 photo 3
Property 63548 photo 4
Property 63548 photo 5
Property 63548 photo 6
Property 63548 photo 7
Property 63548 photo 8
Property 63548 photo 9
Property 63548 photo 10
Property 63548 photo 11
Property 63548 photo 12
Property 63548 photo 13
Property 63548 photo 14
Property 63548 photo 15
Property 63548 photo 16
Property 63548 photo 17
Property 63548 photo 18
Property 63548 photo 19

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1970
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 39 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С

Продажба
134 000 € 2436 €/m²
  • Обектен код 65275
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
145 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 62406
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
128 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 66116
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
140 000 € 3888 €/m²
  • Обектен код 65006
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 3148 €/m²
  • Обектен код 64472
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
143 000 € 4766 €/m²
  • Обектен код 64534
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
129 000 € 3685 €/m²
  • Обектен код 64554
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
125 000 € 1984 €/m²
  • Обектен код 65329
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
100 000 € 1265 €/m²
  • Обектен код 62628
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин