128 000 €
2133 €/m²
Property 66116 photo 1
Property 66116 photo 2
Property 66116 photo 3
Property 66116 photo 4
Property 66116 photo 5
Property 66116 photo 6
Property 66116 photo 7
Property 66116 photo 8
Property 66116 photo 9
Property 66116 photo 10
Property 66116 photo 11
Property 66116 photo 12
Property 66116 photo 13
Property 66116 photo 14

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2800 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Сграда без асансьор.

Продажба
118 000 € 3933 €/m²
  • Обектен код 65863
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
126 000 € 1482 €/m²
  • Обектен код 65484
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
189 000 € 2486 €/m²
  • Обектен код 65151
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
188 000 € 4476 €/m²
  • Обектен код 63924
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
143 000 € 4766 €/m²
  • Обектен код 64534
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
143 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 64950
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин