72 000 €
2057 €/m²
Property 64770 photo 1
Property 64770 photo 2
Property 64770 photo 3
Property 64770 photo 4
Property 64770 photo 5
Property 64770 photo 6
Property 64770 photo 7
Property 64770 photo 8
Property 64770 photo 9
Property 64770 photo 10
Property 64770 photo 11
Property 64770 photo 12
Property 64770 photo 13
Property 64770 photo 14
Property 64770 photo 15
Property 64770 photo 16

Details

  • Година на строителство: 1977
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • Wifi
  • Access
  • Сателитна телевизия
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 35 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от една спалня, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление, алармена система.

Продажба
По запитване
  • Обектен код 65596
  • Квадратура 31 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
64 000 € 2206 €/m²
  • Обектен код 63795
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
90 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 52963
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
65 000 € 1911 €/m²
  • Обектен код 62505
  • Квадратура 34 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
73 000 € 1825 €/m²
  • Обектен код 62458
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 1545 €/m²
  • Обектен код 60529
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
90 000 € 1698 €/m²
  • Обектен код 59305
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
83 000 € 1660 €/m²
  • Обектен код 63520
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
80 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 56576
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин