90 000 €
2727 €/m²
Property 52963 photo 1
Property 52963 photo 2
Property 52963 photo 3
Property 52963 photo 4
Property 52963 photo 5
Property 52963 photo 6
Property 52963 photo 7
Property 52963 photo 8
Property 52963 photo 9
Property 52963 photo 10
Property 52963 photo 11

Details

  • Година на строителство: 1970
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 22 km

Услуги

  • Сателитна телевизия
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 33 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик.

Продажба
77 000 € 1974 €/m²
  • Обектен код 49390
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
95 000 € 1266 €/m²
  • Обектен код 65708
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
75 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 65700
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 61969
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
120 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 56682
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
125 000 € 1984 €/m²
  • Обектен код 65329
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
132 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 65529
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
78 000 € 2108 €/m²
  • Обектен код 64151
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
118 000 € 3933 €/m²
  • Обектен код 65863
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин