120 000 €
1500 €/m²
Property 56682 photo 1
Property 56682 photo 2
Property 56682 photo 3
Property 56682 photo 4
Property 56682 photo 5
Property 56682 photo 6
Property 56682 photo 7
Property 56682 photo 8
Property 56682 photo 9
Property 56682 photo 10
Property 56682 photo 11

Details

  • Година на строителство: 1978
  • Година на обновяване: 2004
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 4 спални, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Сграда без асансьор.

Продажба
115 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65825
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
143 000 € 4766 €/m²
  • Обектен код 64534
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • Обектен код 64500
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
166 000 € 2813 €/m²
  • Обектен код 64274
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 2966 €/m²
  • Обектен код 64755
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 4729 €/m²
  • Обектен код 63921
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
105 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 65508
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 2881 €/m²
  • Обектен код 64470
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
126 000 € 1482 €/m²
  • Обектен код 65484
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин