75 000 €
2143 €/m²
Property 65700 photo 1
Property 65700 photo 2
Property 65700 photo 3
Property 65700 photo 4
Property 65700 photo 5
Property 65700 photo 6
Property 65700 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1977
  • Брой стаи: 2
  • Условие: Стара сграда
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 35 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен в сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С

Продажба
110 000 € 1410 €/m²
  • Обектен код 4152
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
85 000 € 1545 €/m²
  • Обектен код 60529
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
66 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 62478
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
73 000 € 1825 €/m²
  • Обектен код 62458
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
70 000 € 1707 €/m²
  • Обектен код 62395
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
64 000 € 2206 €/m²
  • Обектен код 63795
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
75 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 65700
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
68 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 65527
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Обектен код 64456
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
75 000 € 2083 €/m²
  • Обектен код 66113
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин