110 000 €
1410 €/m²
Property 4152 photo 1
Property 4152 photo 2
Property 4152 photo 3
Property 4152 photo 4
Property 4152 photo 5
Property 4152 photo 6
Property 4152 photo 7
Property 4152 photo 8
Property 4152 photo 9
Property 4152 photo 10
Property 4152 photo 11
Property 4152 photo 12
Property 4152 photo 13
Property 4152 photo 14

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 78 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
132 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 65529
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
128 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 66116
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
158 000 € 6076 €/m²
  • Обектен код 65924
  • Квадратура 26 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
90 000 € 1698 €/m²
  • Обектен код 59305
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 2285 €/m²
  • Обектен код 65023
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
109 000 € 3892 €/m²
  • Обектен код 65853
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
99 000 € 4304 €/m²
  • Обектен код 65453
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
105 000 € 3181 €/m²
  • Обектен код 63909
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин