По запитване
Property 65596 photo 1
Property 65596 photo 2
Property 65596 photo 3
Property 65596 photo 4
Property 65596 photo 5
Property 65596 photo 6
Property 65596 photo 7
Property 65596 photo 8
Property 65596 photo 9
Property 65596 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1977
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 31 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, отопление.

Продажба
75 000 € 2083 €/m²
  • Обектен код 66113
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
135 000 € 1875 €/m²
  • Обектен код 66094
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
178 000 € 4450 €/m²
  • Обектен код 66033
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
120 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 65866
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 3068 €/m²
  • Обектен код 65824
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
122 000 € 3485 €/m²
  • Обектен код 66028
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин