Продажба - Апартамент 45 m² в Солун

Гърция Солун Солун - Предградия Сикиес
80 000 €
1778 €/m²
Property 56576 photo 1
Property 56576 photo 2
Property 56576 photo 3
Property 56576 photo 4
Property 56576 photo 5
Property 56576 photo 6
Property 56576 photo 7
Property 56576 photo 8
Property 56576 photo 9
Property 56576 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1970
  • Година на обновяване: 2021
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 45 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на седми етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик. Сграда без асансьор.

Продажба
97 500 € 2785 €/m²
  • Обектен код 63194
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 1307 €/m²
  • Обектен код 60610
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
70 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 65528
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Обектен код 64456
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
90 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 52963
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
89 000 € 1369 €/m²
  • Обектен код 65693
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
87 000 € 2175 €/m²
  • Обектен код 64441
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
118 000 € 3933 €/m²
  • Обектен код 65863
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин