70 000 €
2414 €/m²
Property 65528 photo 1
Property 65528 photo 2
Property 65528 photo 3
Property 65528 photo 4
Property 65528 photo 5
Property 65528 photo 6
Property 65528 photo 7
Property 65528 photo 8
Property 65528 photo 9
Property 65528 photo 10
Property 65528 photo 11
Property 65528 photo 12
Property 65528 photo 13
Property 65528 photo 14
Property 65528 photo 15

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1971
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 29 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Продажба
70 000 € 1272 €/m²
  • Обектен код 64565
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 3480 €/m²
  • Обектен код 65779
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
79 000 € 1128 €/m²
  • Обектен код 64765
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
75 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 64282
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 1307 €/m²
  • Обектен код 60610
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
82 000 € 1490 €/m²
  • Обектен код 64568
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
70 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 65528
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 1287 €/m²
  • Обектен код 65849
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • Обектен код 64500
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин