Продажба - Апартамент 25 m² в Солун

Гърция Солун Солун - Предградия Пилея
87 000 €
3480 €/m²
Property 65779 photo 1
Property 65779 photo 2
Property 65779 photo 3

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 25 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
110 000 € 2558 €/m²
  • Обектен код 58549
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
73 000 € 1825 €/m²
  • Обектен код 62458
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
105 000 € 3181 €/m²
  • Обектен код 63909
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
110 000 € 1571 €/m²
  • Обектен код 62534
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
70 000 € 1707 €/m²
  • Обектен код 62395
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
110 000 € 2244 €/m²
  • Обектен код 58422
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
90 000 € 3103 €/m²
  • Обектен код 61890
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
102 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 65281
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
125 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 64966
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин