90 000 €
3103 €/m²
Property 61890 photo 1
Property 61890 photo 2
Property 61890 photo 3
Property 61890 photo 4
Property 61890 photo 5
Property 61890 photo 6
Property 61890 photo 7
Property 61890 photo 8
Property 61890 photo 9
Property 61890 photo 10
Property 61890 photo 11
Property 61890 photo 12
Property 61890 photo 13
Property 61890 photo 14

Details

  • Брой етажи: 7
  • Година на строителство: 1970
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 13,5 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 29 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
123 000 € 3153 €/m²
  • Обектен код 63548
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
78 000 € 2108 €/m²
  • Обектен код 64151
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
73 000 € 1825 €/m²
  • Обектен код 49389
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
73 000 € 1825 €/m²
  • Обектен код 62458
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
89 000 € 1508 €/m²
  • Обектен код 54730
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
87 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 65390
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
126 000 € 1482 €/m²
  • Обектен код 65484
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
87 000 € 1581 €/m²
  • Обектен код 64442
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
95 000 € 1266 €/m²
  • Обектен код 65708
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин