89 000 €
1508 €/m²
Property 54730 photo 1
Property 54730 photo 2
Property 54730 photo 3
Property 54730 photo 4
Property 54730 photo 5
Property 54730 photo 6
Property 54730 photo 7
Property 54730 photo 8
Property 54730 photo 9
Property 54730 photo 10
Property 54730 photo 11
Property 54730 photo 12
Property 54730 photo 13
Property 54730 photo 14
Property 54730 photo 15
Property 54730 photo 16

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 1967
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 59 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, едно складово помещение, едно джакузи. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
123 000 € 3153 €/m²
  • Обектен код 63548
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
90 000 € 1698 €/m²
  • Обектен код 59305
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
76 000 € 2171 €/m²
  • Обектен код 64440
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
100 000 € 1492 €/m²
  • Обектен код 64511
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
87 000 € 3480 €/m²
  • Обектен код 65779
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
87 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 65390
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
89 000 € 1508 €/m²
  • Обектен код 54730
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
123 000 € 4555 €/m²
  • Обектен код 62931
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин