87 000 €
1582 €/m²
Property 64442 photo 1
Property 64442 photo 2
Property 64442 photo 3
Property 64442 photo 4
Property 64442 photo 5
Property 64442 photo 6
Property 64442 photo 7
Property 64442 photo 8
Property 64442 photo 9
Property 64442 photo 10

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1990
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2700 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен в сутерен и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, градина, отопление.

Продажба
102 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 65281
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
123 000 € 4555 €/m²
  • Обектен код 62931
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
87 000 € 4350 €/m²
  • Обектен код 65745
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
100 000 € 1492 €/m²
  • Обектен код 64511
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
126 000 € 1482 €/m²
  • Обектен код 65484
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
105 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 65508
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
70 000 € 1707 €/m²
  • Обектен код 62395
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
70 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 65528
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
115 000 € 4259 €/m²
  • Обектен код 61319
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин