82 000 €
1139 €/m²
Property 58115 photo 1
Property 58115 photo 2
Property 58115 photo 3
Property 58115 photo 4
Property 58115 photo 5
Property 58115 photo 6
Property 58115 photo 7
Property 58115 photo 8
Property 58115 photo 9
Property 58115 photo 10

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1977
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 72 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С

Продажба
75 000 € 2083 €/m²
  • Обектен код 66113
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
79 000 € 1128 €/m²
  • Обектен код 64765
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
83 000 € 1660 €/m²
  • Обектен код 63520
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
101 000 € 2657 €/m²
  • Обектен код 61018
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
100 000 € 1265 €/m²
  • Обектен код 62628
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
82 000 € 1138 €/m²
  • Обектен код 58115
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
87 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 65390
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Обектен код 63116
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин