110 000 €
1375 €/m²
Property 61150 photo 1
Property 61150 photo 2
Property 61150 photo 3
Property 61150 photo 4
Property 61150 photo 5
Property 61150 photo 6
Property 61150 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1976
  • Година на обновяване: 2014
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
128 000 € 2560 €/m²
  • Обектен код 64929
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
118 000 € 3933 €/m²
  • Обектен код 65863
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
123 000 € 3153 €/m²
  • Обектен код 63548
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
105 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 63397
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
129 000 € 3685 €/m²
  • Обектен код 64554
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
148 000 € 2276 €/m²
  • Обектен код 65018
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
110 000 € 2244 €/m²
  • Обектен код 58422
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
89 000 € 1369 €/m²
  • Обектен код 65693
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин