Property 64657 photo 1
Property 64657 photo 2
Property 64657 photo 3
Property 64657 photo 4
Property 64657 photo 5
Property 64657 photo 6
Property 64657 photo 7
Property 64657 photo 8
Property 64657 photo 9
Property 64657 photo 10
Property 64657 photo 11
Property 64657 photo 12
Property 64657 photo 13
Property 64657 photo 14

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1978
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 450 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 27 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: тенти, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
85 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 63377
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
128 000 € 3764 €/m²
  • Обектен код 63102
  • Квадратура 34 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 1307 €/m²
  • Обектен код 60610
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
90 000 € 1698 €/m²
  • Обектен код 59305
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
100 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 65572
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 1545 €/m²
  • Обектен код 60529
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
108 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65854
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
99 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 64657
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
105 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 63397
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
115 000 € 5750 €/m²
  • Обектен код 65822
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин