87 000 €
3783 €/m²
Property 65744 photo 1
Property 65744 photo 2
Property 65744 photo 3
Property 65744 photo 4
Property 65744 photo 5
Property 65744 photo 6
Property 65744 photo 7
Property 65744 photo 8
Property 65744 photo 9
Property 65744 photo 10
Property 65744 photo 11
Property 65744 photo 12
Property 65744 photo 13
Property 65744 photo 14
Property 65744 photo 15
Property 65744 photo 16
Property 65744 photo 17

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2700 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 23 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик.

Местоположение

Видео

Подобни обекти

Продажба
115 000 € 5750 €/m²
  • Обектен код 65822
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
87 000 € 3480 €/m²
  • Обектен код 65779
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
100 000 € 1265 €/m²
  • Обектен код 62628
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
117 000 € 3545 €/m²
  • Обектен код 64761
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
126 000 € 1482 €/m²
  • Обектен код 65484
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
120 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 65866
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
100 000 € 1492 €/m²
  • Обектен код 64511
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
70 000 € 1707 €/m²
  • Обектен код 62395
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
129 000 € 3685 €/m²
  • Обектен код 64554
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
115 000 € 1916 €/m²
  • Обектен код 65777
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин