65 000 €
2167 €/m²
Property 64439 photo 1
Property 64439 photo 2
Property 64439 photo 3
Property 64439 photo 4
Property 64439 photo 5
Property 64439 photo 6
Property 64439 photo 7
Property 64439 photo 8
Property 64439 photo 9

Details

  • Година на строителство: 1990
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2700 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 30 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен в сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление, складово помещение.

Продажба
62 000 € 2480 €/m²
  • Обектен код 64905
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
87 000 € 3782 €/m²
  • Обектен код 65744
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
75 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 64282
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
70 000 € 1272 €/m²
  • Обектен код 64565
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
75 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 65700
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
66 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 62478
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
68 000 € 1172 €/m²
  • Обектен код 64962
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
77 000 € 1974 €/m²
  • Обектен код 49390
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
95 000 € 2317 €/m²
  • Обектен код 63986
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
90 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 52963
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин