150 000 €
1364 €/m²
Property 51308 photo 1
Property 51308 photo 2
Property 51308 photo 3
Property 51308 photo 4
Property 51308 photo 5
Property 51308 photo 6

Details

  • разстояние до морето: 250 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м в Солун. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
192 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 66165
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 63233
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 3362 €/m²
  • Обектен код 64275
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 3888 €/m²
  • Обектен код 65006
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 2785 €/m²
  • Обектен код 65212
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
128 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 66116
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
123 000 € 4555 €/m²
  • Обектен код 62931
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
144 000 € 2322 €/m²
  • Обектен код 64420
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 64753
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин