137 000 €
2108 €/m²
Property 65315 photo 1
Property 65315 photo 2
Property 65315 photo 3
Property 65315 photo 4
Property 65315 photo 5
Property 65315 photo 6
Property 65315 photo 7
Property 65315 photo 8
Property 65315 photo 9
Property 65315 photo 10
Property 65315 photo 11

Details

  • Година на строителство: 1964
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 65 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, отопление.

Продажба
138 000 € 3729 €/m²
  • Обектен код 65429
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 4729 €/m²
  • Обектен код 63921
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
185 000 € 3135 €/m²
  • Обектен код 64263
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
188 000 € 4585 €/m²
  • Обектен код 63922
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
177 000 € 1770 €/m²
  • Обектен код 63906
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
178 000 € 4450 €/m²
  • Обектен код 66033
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 2439 €/m²
  • Обектен код 64671
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
193 000 € 3327 €/m²
  • Обектен код 64264
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
134 000 € 2436 €/m²
  • Обектен код 65275
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин