192 000 €
2400 €/m²
Property 66165 photo 1
Property 66165 photo 2
Property 66165 photo 3
Property 66165 photo 4
Property 66165 photo 5
Property 66165 photo 6
Property 66165 photo 7
Property 66165 photo 8
Property 66165 photo 9
Property 66165 photo 10
Property 66165 photo 11

Details

  • Година на строителство: 1975
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, отопление, складово помещение.

Продажба
215 000 € 3706 €/m²
  • Обектен код 65295
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3174 €/m²
  • Обектен код 64273
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66030
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
228 000 € 2171 €/m²
  • Обектен код 65827
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
185 000 € 3135 €/m²
  • Обектен код 64263
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 2642 €/m²
  • Обектен код 65935
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
188 000 € 4476 €/m²
  • Обектен код 63924
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 62767
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
192 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 66165
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин