185 000 €
2803 €/m²
Property 48570 photo 1
Property 48570 photo 2
Property 48570 photo 3
Property 48570 photo 4
Property 48570 photo 5
Property 48570 photo 6
Property 48570 photo 7
Property 48570 photo 8
Property 48570 photo 9
Property 48570 photo 10
Property 48570 photo 11
Property 48570 photo 12
Property 48570 photo 13
Property 48570 photo 14

Details

  • Година на строителство: 1964
  • Година на обновяване: 2019
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 440 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 66 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
155 000 € 1550 €/m²
  • Обектен код 65510
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 3289 €/m²
  • Обектен код 65565
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 2062 €/m²
  • Обектен код 65574
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65690
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 4416 €/m²
  • Обектен код 65758
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 3688 €/m²
  • Обектен код 65759
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
227 000 € 3847 €/m²
  • Обектен код 65760
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин