Продажба - Апартамент 135 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула Вула - Център
1 300 000 € 1 150 000 €
8519 €/m²
Property 62307 photo 1
Property 62307 photo 2
Property 62307 photo 3
Property 62307 photo 4
Property 62307 photo 5
Property 62307 photo 6
Property 62307 photo 7

Details

  • Година на строителство: 2005
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 135 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 бани, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Обектен код 3291
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 1 200 000 € 5479 €/m²
  • Обектен код 6428
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 600 000 € 7619 €/m²
  • Обектен код 8165
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Обектен код 56963
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Обектен код 58377
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Обектен код 58416
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 1 150 000 € 8518 €/m²
  • Обектен код 62307
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Обектен код 64217
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Обектен код 64248
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 533 000 € 11976 €/m²
  • Обектен код 64589
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин