380 000 €
2111 €/m²
Property 63043 photo 1

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1967
  • Година на обновяване: 2006
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: помпа за отопление
  • разстояние до морето: 3600 m
  • Разстояние до летището: 68 km

Услуги

  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 180 кв.м на Крит. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива.

Продажба
320 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50278
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
395 000 € 5984 €/m²
  • Обектен код 56907
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
356 000 € 5650 €/m²
  • Обектен код 56909
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
427 000 € 2156 €/m²
  • Обектен код 57656
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
374 000 € 5342 €/m²
  • Обектен код 59947
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Изключителен Продажба
385 000 € 4425 €/m²
  • Обектен код 61691
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Изключителен Продажба
375 000 € 5514 €/m²
  • Обектен код 61692
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
По запитване
  • Обектен код 61840
  • Квадратура 1732 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
388 605 € 4626 €/m²
  • Обектен код 61960
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 2538 €/m²
  • Обектен код 61995
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин