Продажба - Къща 110 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Неа Скиони
280 000 €
2545 €/m²
Property 63161 photo 1

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до край. град: 1 km
  • Разстояние до летището: 100 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 110 кв.м в Касандра (Халкидики). Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето, към планината.

Продажба
310 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 33567
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 2254 €/m²
  • Обектен код 33651
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 37341
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 2034 €/m²
  • Обектен код 38711
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 39693
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 41783
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 41784
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 41785
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 41787
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 1134 €/m²
  • Обектен код 42903
  • Квадратура 335 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин